Hotel Piotr - Boguszów Gorce
Witamy na stronach hotelu

Sala utrzymana w stylu Piano Baru lat dwudziestych z 2 torami do gry w bowling z podajnikiem firmy Brunswick, stolikami i miejscami do siedzenia, wzorowanymi na klawiaturę fortepianu.

Bowling to stosunkowo łatwa gra nie wymagająca specjalnego przygotowania. To świetna rozrywka dla całej rodziny. Na torach, do konkurencji mogą stanąć wszystkie jej pokolenia: zarówno dziadkowie, rodzice jak i dzieci.

Wszystkie tory w naszej kręgielni są zautomatyzowane, wyposażone w liniowy system ustawienia kręgli za pomocą maszyny obrotowej „String”.  Zapis punktów, naliczanych przez system komputerowy, wyświetla się na monitorach zawieszonych nad torami oraz monitorach bocznych ustawionych przy stolikach.

Dodatkową atrakcją jest ultrafioletowe podświetlenie torów. Światło UV sprawia, że kręgle, kule i elementy torów iluminują w bardzo efektowny sposób, a gra nabiera innego wymiaru wizualnego.

Kręgielnia „Magdalenka” jest doskonałym zapleczem do organizacji imprez sportowo - rekreacyjnych (turniejów, konkursów oraz spotkań biznesowych).

12:00 – 16:00

16:00 - 22:00

22:00 – 00:00

00:00 - +

Pon. - Czw.

35 zł

40 zł

*

*

Piątek

35 zł

50 zł

50 zł

*

Sobota

40 zł

50 zł

50 zł

*

Niedziela

40 zł

50 zł

*

*Po godzinach pracy Restauracji i Kręgielni  „Magdalenka”, stawką obowiązującą za wynajem toru jest 75 zł/h

  • W dni świąteczne obowiązuje cennik niedzielny.
  • W cenę wliczony jest koszt wypożyczenia specjalnego obuwia do gry w kręgle.


Start      Start      Hotel      Restauracja      Kręgielnia      Bilard      Spa      Dla firm      Wesela i imprezy      Spa      Aktualności      Rezerwacja      Kontakt

© Hotel Piotr 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: hajime studio